• DOLAR 33,04 %0.65
  • EURO 36,02 %0.40
  • ALTIN 2.559,61 %0.40
  • BİST100 11.065 %0.37
  • BITCOIN 60.000 %2.94
  • ETHERIUM 3.197 %1.87
28°

Can atalay Haberleri

can atalay haberleri ve güncel can atalay gelişmeleri, can atalay ile ilgili tüm video, can atalay fotoğrafları ve can atalay haberleri Gazete Münevver sitemizde


Politika

Yeniden Refah Partisi lideri Erbakan, Can Atalay'ın annesinin sorduğu "Halkın oylarıyla seçilmiş bir milletvekili cezaevinde tutuluyor, bu konuda ne düşünüyorsunuz?"...

Politika

Can Atalay, Gezi'nin 11'inci yılı dolayısıyla tutuklu bulunduğu İstanbul Silivri’deki Marmara Cezaevi’nden bir mesaj paylaştı.

Can Atalay, Cumartesi Anneleri'nin Galatasaray Meydanı'nda bir araya gelmelerinin 1000'inci haftasına dair yayımladığı mesajda ''Hep birlikte mücadele edecek hep birlikte...

Sinema TV

Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Yargı dizisi, 26 Mayıs'ta yayımlanacak büyük finale bir hafta kala dizide yeni gelişmeler yaşandı.

Politika

Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Can Atalay, 10 sene önce yaşanan ve Soma'da 301 madencinin hayatını kaybettiği katliama ilişkin açıklama yaptı.

Güncel

Yargıtay Başkanlığı seçiminde 36. tur öncesi, Muhsin Şentürk adaylıktan çekildiğini duyurdu.

Politika

Milletvekilliği hukuksuz biçimde düşürülen avukat Can Atalay hakkında, Ankara Gar katliamını protesto ettiği için yargılandığı davada beraat kararı verildi.

Politika

TİP'ten Hatay milletvekili seçildikten sonra AYM kararlarına rağmen vekilliği düşürülen Can Atalay, 6 Şubat depremlerinde kaybolanlar için seferberlik çağrısı yaptı.

Politika

CHP'li Gökhan Günaydın, "Can Atalay'ın vekilliğinin düşürülmesi yok hükmündedir. Tespitini talep ediyoruz" dedi.

Politika

CHP de bugün "Can Atalay'ın vekilliğinin düşürülmesi yok hükmündedir. Tespitini talep ediyoruz" diyerek AYM'ye başvurmuştu.

Politika

Kurtulmuş, siyasi tartışmaların 'köpürtüldüğünü' ve bunu doğru bulmadığını söyledi.

Politika

AYM’nin ‘hak ihlali’ kararına rağmen hukuksuzca cezaevinde tutulan ve dün milletvekilliği düşürülen TİP Hatay Milletvekili Can Atalay’ın ailesi karara tepki...