Eski manken Deniz Akkaya'nın kızıyla ilgili paylaşımlarının ardından Sosyal Hizmetler devreye girdi.

15 yaşındaki A.Ö. devlet korumasına alındı. Akkaya, sosyal medya hesabından konuyu haberleştiren medya kurumlarına sitem ederek, "Aklı başına gelmesi adına yolladım. Devletin polisi falan benim elimden almadı. Bunu da mı magazin malzemesi yapıyorsunuz. Allah belanızı versin" dedi.

Diyarbakır-Mardin arasındaki yangının sebebi bakımsız elektrik hatları mı? Diyarbakır-Mardin arasındaki yangının sebebi bakımsız elektrik hatları mı?

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kızının kendisini darp ettiğini öne süren eski manken ve sunucu Deniz Akkaya, paylaşımıyla gündem olmuştu.

Yayınladığı videoda kızının kendisine fiziksel şiddet uyguladığını ve balkona kilitlediğini öne süren Akkaya, “1997 senesinde başlayan kariyerin ve çok mutlu bir hayatın akabinde son derece yanlış bir baba seçimiyle hamile kaldım ve hayatım resmen kabusa döndü” ifadelerini kullanmıştı.

Ekol TV’den Dilek Yaman Demir’in haberine göre; Akkaya’nın sosyal medyada yaptığı paylaşımın ardından Sosyal Hizmetler devreye girdi. 16 yaşında olarak bilinen A.Ö., 15 yaşında çıktı. A.Ö.’nün babası yurt dışında olduğu için, Deniz Akkaya da bakmak istemedi ve 15 yaşındaki A.Ö. devlet korumasına alındı.

DENİZ AKKAYA: AKLI BAŞINA GELSİN DİYE YOLLADIM

Kızının devlet korumasına alınmasının ardından sosyal medya hesabından konuyu haberleştiren kurumlara ateş püsküren Akkaya, "Aklı başına gelmesi adına yolladım" dedi

Akkaya'nın sosyal medya paylaşımının tamamı şöyle:

"Halk TV senin Allah belanı versin!!! Bana olan takıntınız Seher yaşayacak denen ve Türkiye cumhuriyeti polisi tarafından yakalatma ile yakalanan bir manyağın sizin kanalınız da üstüme saldırdıktan sonra bana uzun süredir yaptığınız karalama kampanyası bu!! Bilip bilmeden dangalak dangalak haberler yapmayın !!! Babam yani öz dedesi alabilecekken BEN KARŞI ÇIKARAK VE İMZA ATARAK AKLI BAŞINA GELMESI ADINA YOLLADIM!!!! Hasta mısınız siz ??? Devletin polisi falan benim elimden almadı !!! Bıktım sizden: bunu da mı magazin malzemesi yapıyorsunuz Allah belanızı versin !!!!"

Editör: Selda Manduz