• DOLAR 33,04 %0.65
  • EURO 36,02 %0.40
  • ALTIN 2.559,61 %0.40
  • BİST100 11.065 %0.37
  • BITCOIN 60.000 %2.94
  • ETHERIUM 3.199 %2.03
30°

Cumhurbaşkanı Erdoğan Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan haberleri ve güncel Cumhurbaşkanı Erdoğan gelişmeleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili tüm video, Cumhurbaşkanı Erdoğan fotoğrafları ve Cumhurbaşkanı Erdoğan haberleri Gazete Münevver sitemizde


Politika

Yaşlı, "Erdoğan-Biden görüşmesinden ne ABD-Türkiye ilişkilerinde yeni bir dönem çıkacaktır ne de Türkiye taleplerini ABD’ye iletebilecektir” dedi.

Politika

Gazeteci İsmail Saymaz'ın kulis bilgilerine dayandırdığı haberine göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca istifasını Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sundu.

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatı ile parti yönetiminin başlattığı değişim sürecinde birçok il ve ilçe başkanının istifasının isteneceği öne sürüldü.

Politika

İYİ Partili Koray Aydın, bir kez daha Meral Akşener ile ilgili, 'İYİ Partililerin yüzünü yere eğdiren gelişmeler hakkında bir an...

Politika

Sinan Ateş'in ölümünün ardından kendilerine tehditler yöneldiğini söyleyen Ayşe Ateş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Adalet Bakanı Tunç'a 'harekete geç' talimatı verdiğini açıkladı.

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Meral Akşener Beştepe'de sürpriz bir görüşme gerçekleştirdi.

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la sürpriz bir görüşme gerçekleştiren İYİ Parti eski Genel Başkanı Meral Akşener'in, MHP lideri Devlet Bahçeli'yle de görüşeceği iddia...

Politika

Eski İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in dün AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesinin yankıları devam ediyor.

Politika

Seçim sonrası makam odasından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafını kaldırdığı gerekçesiyle Tatvan Belediyesi Eş Başkanı Mümin Erol hakkında 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçundan soruşturma...

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşmesi başladı.

Politika

AKP’ili Metin Külünk, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi yönetiminden rahatsız olduğunu öne sürdü.

Politika

Bugün gözler Özgür Özel ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın saat 16.00'da gerçekleştireceği görüşmede. Görüşme Külliye yerine AKP Genel Merkezi'nde yapılacak.