Televizyonlarda 20 yılı aşkın süre yayın hayatını sürdüren ve bir ekran klasiği haline gelen Beyaz Show'un geri döneceği iddialarına ilişkin Beyazıt Öztürk açıklama yaptı.

Daha önce Acun Ilıcalı, gazeteci Candaş Tolga Işık'ın sunduğu 'Az Önce Konuştum' adlı programda, Beyaz Show'un TV8'de yayınlanacağına dair bilgiyi kamuoyu ile paylaşmıştı.

2023'ün son gününde ekranlara geleceği söylenen Beyaz Show programıyla ilgili, Ilıcalı'nın açıklama yaptığı tarihten bu yana hiçbir gelişme yaşanmadı.

'İNSANLAR, YİNE Mİ AYNI ŞEYLER DEMESİNLER'

Önceki gün, 'Aramızda Kalmasın' programının sorularını yanıtlayan Öztürk, "Öyle bir niyetimiz var başlamak gibi ama tarihi ve içeriğiyle ilgili çok iyi bir şey yapmak istiyoruz. Çünkü bıraktığımız yer çok güzeldi. İnsanların aklında da keyifli ve güzel kaldı. Onun için programın içini yeniden doldurup aynı şeyler yapmayıp farklı şeyler yapmak istiyoruz. İnsanlar sıkılmasın 'Yine mi aynı şeyler' demesinler. Yaptığım işlerin insanlar için ne kadar değerli olduğunu biliyorum. O yüzden biz de izleyiciye saygı gösterip en değerlisini vermek için bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Beyaz Show'un geri döneceğine dair ilk sinyalleri haziran ayında Beyazıt Öztürk vermişti. 2018 yılında yayından kaldırılan programa dair katıldığı bir canlı yayında konuşan Öztürk, bu yaz Beyaz Show başlayacak. Ayrıca bir yarışma programıyla da ekrana dönüyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Editör: Selda Manduz