Çok Güzel Hareketler Bunlar programında yer alan bir skeç sosyal medyada tartışmalara neden oldu. Skeç oyuncu Pınar Deniz’e gönderme olarak algılanan kullanıcılar tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

Tepkilerin ardından Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncusu ve skecin yazarlarından Atakan Çelik sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulundu.

Atakan Çelik’in açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

Pelin Karahan, ev sahibiyle mahkemelik oldu Pelin Karahan, ev sahibiyle mahkemelik oldu

“Sevgili dostlar; Bu hafta yazarlarından biri olduğum Altın Baza Ödül Töreni skecinde, Ebru için yarattığımız hayali karaktere çok değerli Pınar Deniz yakıştırması yapılmış. Karakter ve ödül tamamen hayal ürünü elbette. Saç ve kostümden benzemiş sanırım.

Yazdığımız her satırı ölçüp tartıyoruz. Kimseyi gücendirmek istemeyiz. Bu sebeple yakıştırmaları anlayışla karşılamakla beraber asla ve asla böyle bir durumun olmadığını bilmenizi isterim. Sektördeki tüm dostlarımızın emeğine saygımız sonsuz.

2 defa Altın Kelebek ödülü almış bir ekip olarak ödül alan, aday olan, organizasyonu düzenleyen kişi veya kurumlara asla bir saygısızlığımız söz konusu olamaz. Tüm çabamız yüzlerde bir tebessüm, akıllarda güzel bir anı bırakmaktır. Sevgiler”

Karakteri oynayan oyuncu ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Skeçteki karakter Pınar deniz değildi ama beni ona benzetmeniz gurur verir” ifadelerini kullandı.

GBlS_JqWMAAt6Mu

Editör: Selda Manduz