Dilan ve Engin Polat çiftinin tutuklanmadan önce komşularıyla park meselesi yüzünden kavga ettiği ortaya çıktı.

İddiaya göre, Dilan Polat komşusuna tekme attı, Engin Polat ise yumruk atarak darp etti. Polat çifti, olayın ardından polis ekiplerini eve almadı ifade de vermedi.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, haklarında “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi kanunlarına muhalefet” suçlarından soruşturma başlatılan Engin ve Dilan Polat çiftinin, tutuklanmadan önce komşularıyla kavga edip ev basma görüntüleri ortaya çıktı.

Polat Çiftinin avukatlarından açıklama! Polat Çiftinin avukatlarından açıklama!

Kanal D Ana Haber’in yayınladığı görüntülerde; Dilan Polat’ın karşı tarafa tekme attığı görülürken, Engin Polat’ın ise aile üyeleriyle birlikte komşusunun villasını bastığı görüldü.

İddiaya göre, Dilan Polat, doğum gününde eşi Engin Polat’a lüks bir otomobil hediye etti. Dilan Polat, 6 Haziran’da Çekmeköy’deki lüks villada sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Aile üyelerinin bulunduğu partiye Sıla Doğu da geldi. Sitenin otoparkında çok sayıda otomobil bulunurken, Sıla Doğu’nun aracının arkasında yan komşularının aracı yer alıyordu. Komşular, Sola Doğu’nun aracının çekilmesini isteyince ortam gerildi. Dilan Polat’ın komşusuna hakaret ettiği iddia edilirken, o sırada bir de tekme attığı ortaya çıktı. Gerginlik üzerine Engin Polat’ın komşusuna yumruk attığı öne sürüldü.

POLİSİ EVE ALMADILAR, İFADE DE VERMEDİLER

Eşine saldırılınca büyük korku yaşanan kadın, durumu KADES uygulaması üzerinden polis ekiplerine bildirdi. Polat ailesi, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerini eve almadı.

Editör: Selda Manduz