Serenay Sarıkaya son günlerde sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.

Dün gece düzenlenen bir ödül törenine katılan ünlü isim davet tarzıyla olay oldu.

Tv8'de yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programının haberine göre; yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu işletmeci sevgilisi Evirgen'le yollarını ayırmıştı. Serenay Sarıkaya'nın, ayrılıkla ilgili yakın çevresine; "Yorulduk, yürütemedik" dediği öğrenilmişti.

YALANLADI

‘Şahmaran’ adlı dizide birlikte rol alan Burak Deniz ve Seranay Sarıkaya'nın aşk yaşadığı iddiası ise magazin kulislerine bomba gibi düşmüştü. Sarıkaya, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Deniz ile aşk yaşadığına ilişkin söylentilerin gerçeği yansıtmadığını dile getirmişti.

Güzel oyuncu, "Hakkımda çıkan iddia doğru değildir. Lütfen canınız sıkıldıkça üzerimden iddialar üretmeyin" ifadelerini kullanmıştı.

PAYLAŞIMLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Sarıkaya sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Her paylaşımı olay olan Sarıkaya güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla da adından söz ettiriyor.

TARZI DİKKAT ÇEKTİ

Sarıkaya, son olarak katıldığı İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen 13. Sosyal Medya Ödülleri’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülüne layık görüldü. Ünlü isim, geceye tarzıyla ve güzelliğiyle damga vurdu.

640xauto-6

RETRO GÖZLÜKLE TAMAMLADI

Siyah tül detaylı bir elbise giyen Serenay Sarıkaya derin göğüs dekoltesiyle adeta büyüledi. Siyah retro bir gözlükte katan güzel oyuncu kombinini kırmızı ruju ile tamamladı.

PARTİDE GÖRÜNTÜLENDİ

Öte yandan 30 ülkeden gelen televizyon dünyasının önemli isimlerinin buluştuğu Academy Day’in kapanış partisi, önceki gece The Peninsula İstanbul’da gerçekleşti. Serenay Sarıkaya da geceye katılanlar arasındaydı.

74856-657e9a91591a9

"ŞARKI VE DANS KONUSUNA ARTIK ŞAŞIRMAYIN"

Geçtiğimiz günlerde Alice Müzikali'nin ardından arkadaşlarıyla yaptığı eğlence anlarını sosyal medyadan paylaşmıştı. Dans videosu ile sosyal medyayı sallayan Sarıkaya, "Teşekkür ederim, yapım bu, stilim bu. Şarkı ve dans konusuna artık şaşırmayın. Bu benim ve yapacağım bunu" dedi.

Farah Zeynep Abdullah'a Kanal D'den 'yanıt' geldi Farah Zeynep Abdullah'a Kanal D'den 'yanıt' geldi

"BENİ ÇOK ARAYACAKSINIZ"

Ufak bir tatil arası olacağını söyleyen Sarıkaya, "Size niye söyleyeyim ki, beni çok arayacaksınız" diyerek kahkaha attı. Umut Evirgen'in geçtiğimiz günlerde fotoğrafının altına attığı yorum magazin dünyasında gündem olmuştu. Sarıkaya bu sorulara yanıt vermedi.

Editör: Selda Manduz