AKP Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak, Cumhur İttifakı'nın "kararlılıkla" devam ettiğini savundu.

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı:

"Ülkemizi karşı karşıya olduğu tehlikelerden korumak ve geleceğe güçlü bir şekilde taşımak için kurulan Cumhur İttifakı kararlılıkla yoluna devam etmektedir. Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaşmak için Cumhur İttifakı olarak, ülkemizi geleceğe taşımak ve milletimize hizmet etmek noktasında güçlü siyasetlere imza atmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın vurguladığı gibi bu konudaki irademiz tamdır."

CHP Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan disipline sevk edildi CHP Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan disipline sevk edildi

NE OLMUŞTU?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün CHP Genel Merkezi'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaretinin ardından, görüşmeye dair açıklamalarda bulunmuştu.

Bahçeli, görüşmeyle ilgili “AK Parti içindeki gayri memnun kesimin devamlı suyu bulandırmasını da dikkate alarak, AK Parti ile CHP arasında geniş tabanlı bir ittifakın vücuda gelmesi, buna da altılı masanın diğer unsurlarının desteği Milliyetçi Hareket Partisi’nin samimi dileği ve temennisidir” demişti.

Editör: Selda Manduz