Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan seneler sonra yeniden bir araya geldiler.

Geçtiğim yıllarda Show TV'de gösterilen ve Burcu Esmersoy'un sunuculuğunu yaptığı 'Dünya Güzellerim' adlı programla adlarından uzun süre söz ettiren fantastik üçlü, 'Dünya Güzellerim Masada' adlı programda bir araya geldi

Türk beyazperde ve müzik piyasasının kuvvetli isimlerinden Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan yeni programlarıyla büyük beğeni topladı.

Tarkan'ın yeni albümü 'Kuantum 51' için harcadığı para gündem oldu Tarkan'ın yeni albümü 'Kuantum 51' için harcadığı para gündem oldu

masa-2

Youtube'da gösterilen programda Bülent Ersoy'un cinsel ilişki süresiyle ilgili söyledikleri olay oldu.

Safiye Soyman'a 'O uzun sever' diyen Ersoy'un sözleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Programın ilk bölümündeki cinsel ilişki sohbeti gündem oldu. Sunucunun Bülent Ersoy'a "Bülent Hanım sizin hayatınızda biri var mı?" sorusu sonrasındaki konuşmalar izleyenleri oldukça güldürdü.

640xauto (3)-1

Ersoy'un "Ne münasebet canım. Aman Allah korusun, hiç sevmem öyle şeyleri" cevabına Safiye Soyman'ın "Yaşlılığa yatırım koca, evlilik. Yanında bir nefes olsun." demesiyle birlikte Ersoy, eski ilişkilerinden birinde yaşadığı anları anlattı.

Oldukça keyifli geçen sohbete Ersoy'un "Hiç uğraşamam. 15 dakika bilmem ne. Ondan sonra üç buçuk saat yıkanacağım, abdest alacağım. Değer mi ayol? Siz kafayı yemişsiniz" cümleleri damga vurdu.

Banu Alkan'ın kahkahalara boğulduğu programda sunucusundan Ersoy'a "15 dakika çok. Türkiye'de ortalama 3 dakika." açıklaması geldi. Ersoy ise "15 bile sürmüyor. Ben kafadan attım. Benim diyeninki 15 dakika sürmüyor. Hemen tik tak." diye ekledi.

Editör: Selda Manduz