Diyarbakır'da düzenlenen AKP Aday Tanıtım Toplantısında konuşup 31 Mart yerel seçimleri için 'destek olma' çağrısında bulunan AKP Genel Başkan Vekili Efkan Ala, "Bizim de onlara dediğimiz, gelin köstek olmayın" dedi.

AKP Diyarbakır’da İlçe Belediye Başkan adaylarını tanıttı. Sezai Karakoç Kültür Merkezi'nde düzenlenen tanıtım toplantısına AKP Genel Başkan Vekili Efkan Ala, AKP Diyarbakır vekilleri ile çok sayıda partili katıldı.

'BU KADRO ONLARIN HAYAL EDEMEDİĞİ ŞEYLERİ YAPABİLİR'

Aday tanıtım toplantısında söz alan Efkan Ala yaptığı konuşmasında "Daha önce buralarda hayal bile edilemeyen sessiz devrimleri gerçekleştirmedik mi birlikte. Başkalarının hayal edemediği şeyleri yapan bu kadro şimdi onların hayal edemediği şeyleri yapabilir. Bizim de onlara dediğimiz, gelin köstek olmayın. Destek olun. Milletin problemlerini çözelim" sözlerini sarf etti.

'PROBLEMLERİ ÇÖZMEK İÇİN HERKESİ YÖNLENDİRELİM'

"Problemden yararlanmayın. Problemlerin üzerine çocukları atmayın. Gençleri problemlerin önüne sürmeyin" diyen Ala, 'destek' çağrısında bulunarak "Gelin ey Türkiye’de siyaset yapanlar, birlikte problemleri çözmek için herkesi yönlendirelim. Herkese alan açalım ve fırsat verelim, Türkiye’yi hedeflerine taşıyalım. Bunların en önemli kaynaklarından biri de belediye yönetimleridir” ifadelerine yer verdi.

Ala, aday tanıtım toplantısının adından AKP Diyarbakır İl Örgütü'nü ziyaret etti

Editör: Selda Manduz