Netflix'in yerli yapımlarından 'Kuş Uçuşu' dizisinin ikinci sezonundan resmi fragman paylaşıldı. Yeni sezonun yayın tarihi de belli oldu.

Başrollerini Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı 'Kuş Uçuşu', yeni sezonuyla 14 Aralık’ta Netflix’te olacak.

İnci Taneleri dizisiyle ilgili yeni karar! Kısa bir süre önce sezon finali yapmıştı İnci Taneleri dizisiyle ilgili yeni karar! Kısa bir süre önce sezon finali yapmıştı

Dizinin ikinci sezonun resmi tanıtım fragmanı da yayınlandı.

'Kuş Uçuşu'nun yeni sezon konusu şöyle:

‘Kuş Uçuşu’, dünyada hala karar verici pozisyonlarda duran önceki kuşakla, yetişmekte olan yeni kuşağın çarpışmasını gözler önüne seriyor. İlk sezonunu Aslı’nın Lale’yi yerinden ederek zafere ulaşmasıyla sonlandıran dizi, yeni sezonunda Aslı ve Lale’nin kıran kırana çekişmelere sahne olan medya sektöründe ayakta kalma savaşına odaklanıyor. Aslı için işler daha da zor bir hal alırken Lale, tutkularını kaybetmenin acısıyla kabuğuna çekilip kendini evine hapsediyor. İlk sezonda yaşananların ardından ikilinin mücadelesi ve kuşaklar arasındaki savaş tüm hızıyla devam ediyor.

Editör: Selda Manduz