Yasmin Erbil, geçtiğimiz günlerde babası Mehmet Ali Erbil hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

Babasından; babalık görmediğini ve sevgi eksikliğiyle büyüdüğünü söyleyen Yasmin Erbil, yeniden bir hayli çarpıcı açıklama yaptı; 'Babamın yeni sevgilisinden çocuğu olursa Ali Sadi kendini balkondan aşağı atacağını söyledi'

Kendisinden 20 yaş küçük Gülseren Ceylan ile ilişkisiyle gündemden düşmeyen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in Nergis Kumbasar ile 1989-1996 yılları arasında yaptığı evlilikten dünyaya gelen kızı Yasmin Erbil, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda babasıyla ilgili yaptığı açıklamaların ardından babasına yönelik bir açıklama daha yaptı.

Yasmin Erbil’in konuşulan ifadeleri şu şekildeydi:

Çok fazla babalık gördüğümü düşünmüyorum. Nasıl babamın annesinden yarası varsa, benim de babamdan yaram var. Bu yara hiçbir zaman kapanmayacak. Hayatında çok fazla kadınların olması, etrafında genç kızlar olması halen beni yaralıyor, aşabildiğimi söyleyemem.

Bazen benden bile küçük olduğunu duyduğum kadınlar olunca rahatsız ediyor bilmiyorum, insan rahatsız oluyor. Artık 27 oldum, hayatında 25 yaşında bir kız duyunca rahatsız olduğum oluyor. Babam gibi insanlardan hoşlanmam, uzak dururum.

"BU SÖZLERİ HAK ETMEDİM"

Bunun üzerine Mehmet Ali Erbil ise "Kızımın açıklamalarına çok üzüldüm. Bunca sağlık sorunuyla uğraşırken bu sözleri hak etmediğimi düşünüyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Hadise'nin 10. Yıl Marşı performansına sert yorum Hadise'nin 10. Yıl Marşı performansına sert yorum

Sonrasında konuk olduğu bir programda nikah masasına oturmaya sıcak baktığını belirten Erbil, "Tekrar evlenip çocuk sahibi olmak isterim. Çocuk yeniden hayata gelmek gibi bir şey, çocuklarımın da hoşuna gider bu. Ailemize yeni bir enerji, yeni bir heyecan katar" demişti.

"TURABİ, YİĞİT İLE ÇOK UĞRAŞIYOR!"

Yasmin Erbil, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerle konuşarak sevgilisi Yiğit Poyraz'ın Dominik Cumhuriyeti'ndeki 'Survivor' yarışmasında olması hakkında yorum yapan oyuncu, "İzliyorum. Çok takipteyim. Performansı iyi. Gittikçe iyi olacak.

En iyisi o... Turabi çok uğraşıyor Yiğit ile, sinirleniyorum. O yarış kaybettiğinde her şeyi yıkasım geliyor ve sinirleniyorum. Şans kolyesi ve bilekliğim onda... Beraber almıştık. Ayrılırken zorlandım. Şu anda da zorlanıyorum. Çok özlüyorum ve gururla izliyorum. Odaklanırsa şampiyon olur" dedi.

Ünlü şovmenin "Babalık görmedim" sözleri yüzünden üzüldüğünü açıklayan Yasmin, "Babam çok üzülmüş. Sonrasında hem benimle hem de annemle konuşmuş. Söylediklerimin arkasındayım ama tekrar bir şey demek istemiyorum. Babamın yaşı var, üzüldü diye sonra bende üzüldüm. Başka bir şey söylemek istemiyorum. Babam hakkında konuşunca duygulanıyorum. Bu kadar üzüleceğini düşünmüyordum" diye konuştu.

"BABAM ÖYLE BİRİ"

Erbil, muhabirlerin "Babanız farkında değil miymiş?" demesi üzerine; "Değilmiş herhalde... O da öyle biri, yapacak bir şey yok" ifadelerini kullandı.

Ünlü isim, "Babanızda ne eksikti?" sorusu karşısında, "Duygusal boşluktan bahsediyordum. Duygusal boşluğum fazla... Maddi açısından her zaman yanımızdaydı. Kendimde bu travmalarımın olduğunu görüyorum, o anlamda söylemek istemiştim. Ben küçükken, 'Sinemaya gideceğiz' derdi mesela, ama bir anda yanında kız belirirdi" dedi.

"TELEFONDA ÇOK KIZDIM"

Erbil'in, "Gülseren Ceylan'la ailem tanıştı" sözlerine, "Ben tanışmadım. Asla tanışmadım. Tanışmak gibi amacım yok" diyen Yasmin Erbil; babasının "Yeniden bebek istiyorum" sözleri için ise şöyle konuştu:

Ona hiç girmeyeyim. Telefonda çok kızdım. Ali Sadi, 'Öyle bir şey olursa camdan aşağıya atarım' demiş. Yok öyle bir şey! Onu hiç kaldıramayız.

Kaynak: Gazete Vatan

Editör: Selda Manduz