Bu akşam oynanacak maçlarla Süper Lig'de şampiyonun yanı sıra ligden düşecek takımlar da belli olacak. Maçlar başlamadan önce MHP'nin sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yapıldı.

Yapılan paylaşımda MHP genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, depremde yaşanan kayıpları gerekçe göstererek 'bu yıl ligden düşmenin olmaması' yönündeki çağrısına yer verildi.

Paylaşımda, "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'den futbol kulüplerini ilgilendiren dikkat çekici bir çağrı geldi. Asrın felaketinin yaraları henüz sarılmadı, Türk futbolunun strese girmemesi için bu yıl takımların küme düşmemesini istedi." denildi.

Müslüm Doğan CHP'ye katıldı Müslüm Doğan CHP'ye katıldı

TAKIMI KÜME DÜŞTÜ

Daha önce Beşiktaşlı olduğu bilinen Devlet Bahçeli, geçen sene yapılan Beşiktaş-Antalyaspor maçında "Hükümet istifa!" sloganlarının atılmasının ardından Beşiktaş üyeliğinden ayrıldığını açıklamıştı. MHP lideri, Fatih Karagümrük takımını destekleyeceğini açıklayarak, "Bundan böyle ben artık Karagümrüklüyüm. Karagümrük Spor'a gönül veren bir kişi olarak hayatımı devam ettireceğim" demişti. Son haftaya girilirken Karagümrükspor, İstanbulspor ile birlikte düşmesi kesinleşen iki takımdan bir.

Editör: Selda Manduz