Bülent Ersoy, Banu Alkan, Safiye Soyman üçlüsü, "Dünya Güzellerim Masada" programında yeniden bir araya geldi.

Yaptıkları gezi programında Hindistan ve Vietnam'da çeşitli maceralar yaşayan Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman, hala yankıları süren programdan yıllar sonra yeniden bir araya geldi.

Farah Zeynep Abdullah'a Kanal D'den 'yanıt' geldi Farah Zeynep Abdullah'a Kanal D'den 'yanıt' geldi

Bu kez Youtube kanalında gündemi konuştukları 'Dünya Güzellerim Masada' programında, "Araştırmaya göre ev işlerini beraber yapan çiftlerin seks uyumu daha iyi oluyormuş" sorusuna Bülent Ersoy'un verdiği yanıt gündem oldu.

Bülent Ersoy bu soruya "Niye bana doğru bakılıyor? 'Seks' deyince hep ben mi? Bu iki tanesi ne yapıyor? Maaşallah yalayıp yutuyorlar. Ama neticede hep bana bakılıyor. Yok benden başlamayın yavrum" şeklinde cevap verdi.

Banu Alkan'ın "Bülent Hanımcım biz Safiye'yle şeyiz..." sözlerine ise Diva'dan "Nesiniz? Bakireler." şeklinde yanıt verdi.

Ardından Safiye Soyman, Faik Öztürk'ün çok iyi ev işi yaptığı anlatınca Bülent Ersoy'dan "Şu Faik'i merak ettim. Hayatım boyunca hiç enişteci olmadım ama şu Faik'i... Ben sana bir kanlı gözyaşları döktüreyim de sen gör dünyanın kaç bucak olduğunu." yanıtı geldi.

O anlarda üçlü kahkahalara boğuldu.

Editör: Selda Manduz