'Amele sınıfının şairi' C. Hakkı Zariç: Şehrimiz annemiz gibidir, bağlarımızı koparamayız 'Amele sınıfının şairi' C. Hakkı Zariç: Şehrimiz annemiz gibidir, bağlarımızı koparamayız

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in küskünlüğü gündemdeki yerini koruyor. Ahmet Kural, geçtiğimiz günlerde meslektaşı Murat Cemcir'le küslüğü hakkında konuştu.

Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk olan oyuncu, "Murat Cemcir ile küs müsün?" sorusuna, "Birbirimize uzun süredir kırgınız. Niyesi yok, niyesinin her zaman bizde kalmasını isteriz. Düşman değiliz, birlikte çok güzel başarılara imza attık. Onun emeği bende çoktur, benim de emeğim onda çoktur. Şu an bir kırgınlık dönemi geçiriyoruz. Arkadaşlık ve dostluklar arasında olur böyle şeyler" yanıtını vermişti.

'ALLAH HERKESİN YOLUNU AÇIK ETSİN'

Erdil Yaşaroğlu'nun sergisine yalnız katılan Murat Cemcir ise muhabirlerin "Ahmet Kural ile küs müsünüz? Barışmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna yanıt verdi.

Cemcir, "Ahmet ile 2020’de son bir proje yaptık, yakın zamanda bir şey yapacağımızı zannetmiyorum. Allah herkesin yolunu açık etsin, ticari bir anlaşmazlık söz konusu değildi, bununla ilgili gerekli açıklamayı o da ben de yapmıştım zaten, aramızda kırgınlık değil bıkkınlık var. Ahmet ile görüşmüyoruz ve görüşmeyeceğiz de!" dedi.

Editör: Selda Manduz