Tuba Büyüküstün ile Halit Ergenç’in başrollerini paylaştığı “Yarın Yokmuş Gibi” dizisi 14 Şubat’ta GAİN’de seyirciyle buluştu.

“Yarın Yokmuş Gibi” dört bölümlük mini dizinin fragmanındaki cesur sahneler çok konuşulmuştu.

Deneyimli bir gazeteciyle genç bir oyuncunun bir gecede geçen hikâyesini etkileyici bir dille ele alan dizide özellikle iki oyuncunun başarılı performansı, uyumu ve özellikle Tuba Büyüküstün’ün değişimi çok dikkat çekti.

Ünlü adlar Birsen Altuntaş'ın Youtube kanalına konuk oldu. Diziyle ilgili konuşan Halit Ergenç ve Tuba Büyüküstün birbirlerine övgü yağdırdı.

Ergenç,  “Tuba Büyüküstün’le çalışmak müthiş keyifliydi. Beraber o kadar güzel bir alışverişimiz oldu ki… Biz sanki ilk defa tanışıp birlikte çalışıyormuşuz gibi hissettik her defasında… Gerçekten çok iyi bir partner… Bütün sahnelerde birçok duyguyu ele alıp çalışıp yeniden bir sürü şeyi ortaya çıkardık ve pırıl pırıl parlıyor Tuba gerçekten…” diye konuştu.

435158

Tuba Büyüküstün de 'Halit Ergenç’i partner olarak tek bir kelimeyle anlatsanız ne dersiniz?' sorusuna şu yanıtı verdi:

“Halit Ergenç tek bir kelimeyle tanımlanabilir mi? Tek bir kelimeyle tanımlayamam fakat Halit gerçekten anın içinde kendini sahnede doğru noktada bulana kadar gerçekten kafası durmayan bir oyuncu ve o da aslına bakarsak müthiş bir rahatlık veriyor bana… Çünkü hiçbir zaman ‘Hadi bu da tamam böyle olsun’ diyen bir oyuncu değil. Ben de öyle olmadığım için o noktada gerçekten güvenebildim ve sırtımı yaslayabildim.”

Editör: Selda Manduz